Jesteśmy audiofreakami, część z nas to czynni radiowcy, inni niespełnieni radiowcy. Ale wszyscy wierzymy w podcast-rewolucję, która zaraz nadejdzie.

Czasem fajnie jest napisać o tym co słychać i nie zawsze musi to być muzyka, niekiedy dochodzą nas dźwięki rozmów wyjątkowych ludzi. O tym jest właśnie ten blog – o ciekawych dyskusjach, wartościowych audycjach internetowych – o tym jak je tworzyć oraz o tym kto je tworzy.

Kontakt Nasz podcast

Podcasty

to

nasza

zajawka

PODCAST BLOG: Zespół

Jakub Mazurkiewicz

Słucha Joe Rogana, bo kto go nie słucha. A ponadto Calacanisa, Harissa, Ferrisa i kilku innych mądrych ludzi o czym informuje na blogu.

Marcin Koryszewski

Uroczy jak Alex Jones, opuchły niczym Joe Diaz. Miłość do podcastów wzięła się z braku czasu i stałej potrzeby pozyskiwania nowej wiedzy oraz kontestowania Status Quo naszej (płaskiej) Ziemi.

Maciek Małek

Obejrzał “Babylon 5” oraz filmografię Uve Bolla wierząc, że kiedyś mu się to przyda. Jego głos, szkolony w Polskim Radiu, budzi szacunek. Usłyszeć go można w audycji “Kronika wypadków filmowych” w Kampusie.

To możesz być TY

Kręcą Cię dźwięki? Lubisz słuchać, nie boisz się mówić, a w dodatku potrafisz pisać? Jeśli tak, może chcesz dołączyć do naszej ekipy? Jakby coś – pisz, na pewno odsłuchamy Twoją wiadomość!